آموزش زبان اسپانیولی – ترم ۱

ثبت نام
گواهینامه پایانی: دارد

مقدمه، زبان اسپانیولی

 

دوره آموزش زبان اسپانیولی برای چه کسانی مفید است؟!

 

پیش نیاز های شرکت در دوره اسپانیولی

 

پس از اتمام دوره آموزشی زبان اسپانیولی چه چیزهایی یاد میگیریم ؟!

 

روش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره های مدرسه مجازی طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی ۸ ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. ویژه گی های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

آزمون: هر دوره شامل چند آزمون است، با آزمون های درسی، شما امکان محک زدن آموزش های خود را پیدا میکنید. این آزمون ها به صورت آنی پس از ارائه نمره داده میشود و امکان تکرار آزمون نیز وجود دارد.

تمرین: در قسمت های مختلف دوره، تمرین هایی گذاشته شده است که توسط استاد طراحی شده است. پس از ارسال تمرین توسط دانشجو، استاد دوره تمرین را بررسی و نظر و راهنمایی های خود را برای دانشجو ارسال مینماید یعنی در طول دوره چند بار امکان استفاده از نظر استاد به صورت شخصی برای خود را خواهید داشت.

گواهینامه: پس از طی کامل همه ترم های این دوره، گذراندن همه قسمت ها، آزمون ها و ارسال تمارین، گواهینامه اولیه شما صادر و به همراه نحوه درخواست گواهی نامه اصلی قابل دانلود در پنل کاربریتان خواهد بود.

جلسه برخط: پس از اتمام دوره دانشجویان میتوانند درخواست شرکت در جلسه برخط با استاد دوره را توسط سایت ارسال کنند. پس از به حدنصاب رسیدن دانشجویان درخواست دهنده جلسه ای آنلاین با حضور استاد برگزار میگردد.

توجه: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در مدرسه مجازی طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

کلاس های دوره آموزش زبان اسپانیولی – ترم ۱

امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
ثبت نام
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه

دوره های مرتبط آموزش زبان اسپانیولی – ترم ۱

آموزش زبان اسپانیولی – ترم ۱
قیمت:
۷۵۰,۰۰۰تومان ۶۰۰,۰۰۰تومان