آموزش مقدماتی فتوشاپ – آفلاین

ثبت نام
دانشجویان دوره: ۳۱ دانشجو
دانشجویان پیشین: ۳۲۰ دانشجو
دانشجویان شرکت کننده در دوره های پیشین
طول دوره: ۱۵+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۲۵
ویدئو: ۷ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد

 

مقدمه، آموزش فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ به طور پیش فرض برای ترکیب، تغییر در رنگ و خصوصیات عکس، تدوین و هر آنچه که در مورد عکس به ذهن شما خطور میکند ساخته شده است غافل از اینکه این نرم افزار امکانات گسترده ای برای خلق رویاهای باور نکردنی دنیای گرافیست ها، نقاشان، عکاسان ، انیماتورها و حتی فیلمسازان در اختیار قرار میدهد. بله فیلمسازان، شاید بهتر باشد این رو یادآوری کنیم که شما بیشتر امکاناتی رو که در فتوشاپ برای کار بر روی عکس در اختیار دارید را برای کار بر روی فیلم هم در اختیار خواهید داشت. لازم به ذکر است که در ساخت جلوه های ویژه، بافت های مخصوص برای نرم افزار های 3 بعدی و کار بر روی آبجکتهای 3 بعدی به طور مستقیم در فتوشاپ امکانات بسیار زیادی قرار داده شده است.

فتوشاپ برای چه کسانی مفید است؟!

به طور مختصر می‌توان گفت Photoshop ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند .طراحان گرافیک ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیغاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری ، طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند . این نرم افزار حرفه ای گرافیک در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید

پیش نیاز های شرکت در دوره آموزش فتوشاپ

این دوره با توجه به مقدماتی بودن آن، پیشنیاز خاصی احتیاج ندارد.

پس از اتمام دوره فتوشاپ چه چیزهایی یاد میگیریم ؟!

با توجه به سر فصل های دوره ، پس از اتمام این دوره شما شناخت و تسلط خوبی از مباحثی که در سرفصل های این دوره اشاره شده است خواهید داشت.

سرفصل های دوره آنلاین فتوشاپ:

• آشنایی کلی با نرم افزار فتوشاپ و تفاوت آن با سایر نرم افزارهای گرافیکی
• آشنایی با محیط فتوشاپ و جزئیات ایجاد و خروجی گرفتن از پروژه
• آموزش ساخت و ترکیب رنگها در فتوشاپ و مودهای رنگی
• آموزش استفاده صحیح از رنگ ها در چاپ و نمایش تصویری
• آموزش کار با منوتایپ و ادیت متن برای تایپوگرافی
• آشنایی با ابزارهای پرکاربرد برای راحتی بیشتر در زمان طراحی پوستر
• آشنایی با سرچ تصویر حرف های در گوگل
• آموزش ادیت نور و رنگ و کار با ادجاستمنت ها
• آموزش کار با منو لایه ها و چنل ها
• آموزش کار با بخش های پرکاربرد فیلترها
• بررسی صفر تا صد اجرای پروژه های مختلف

روش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره های مدرسه مجازی طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی 7 ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. ویژه گی های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

تمرین: در قسمت های مختلف دوره، تمرین هایی گذاشته شده است که توسط استاد طراحی شده است. پس از ارسال تمرین توسط دانشجو، استاد دوره تمرین را بررسی و نظر و راهنمایی های خود را برای دانشجو ارسال مینماید یعنی در طول دوره چند بار امکان استفاده از نظر استاد به صورت شخصی برای خود را خواهید داشت.

گواهینامه: پس از طی کامل همه قسمت های دوره، گذراندن آزمون ها و ارسال تمارین، گواهینامه شما صادر و قابل دانلود در پنل کاربریتان خواهد بود.

جلسه برخط: پس از اتمام دوره دانشجویان میتوانند درخواست شرکت در جلسه برخط با استاد دوره را توسط سایت ارسال کنند. پس از به حدنصاب رسیدن دانشجویان درخواست دهنده جلسه ای آنلاین با حضور استاد برگزار میگردد.

توجه: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در مدرسه مجازی طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

کلاس های دوره آموزش مقدماتی فتوشاپ – آفلاین

فصل 1

۱
سخن ابتدایی
۲
مقدمه
۳
فتوشاپ چیست؟
۴
چه کار هایی را می توان با فتوشاپ انجام داد؟

فصل 2

۱
آشنایی با محیط فتوشاپ
۲
ایجاد یک پروژه
۳
ایجاد تغییرات پسینی در پروژه
۴
پنل لایه ها – قسمت اول
۵
پنل لایه ها – قسمت دوم
۶
تمرین اول

فصل 3

۱
ابزار های سلکت و دوربری – قسمت اول
۲
ابزار های سلکت و دوربری – قسمت دوم
۳
ابزار های سلکت و دوربری پیشرفته
۴
ترسنفورم و وارپ
۵
وارپ ها
۶
تمرین دوم

فصل 4

۱
ابزارهای ترمیم
۲
براش ها
۳
شیپ ها
۴
پن تول
۵
تمرین سوم

فصل 5

۱
ابزار متن در فتوشاپ
۲
آشنایی با انواع قلم ها
۳
کار با پاراگراف
۴
تبدیل متن به شیپ
۵
تمرین چهارم

فصل 6

۱
لایه های هوشمند
۲
Adjustment layers
۳
Blending modes
۴
پروژه پایانی

امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
ثبت نام
دانشجویان دوره: ۳۱ دانشجو
دانشجویان پیشین: ۳۲۰ دانشجو
دانشجویان شرکت کننده در دوره های پیشین
طول دوره: ۱۵+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۲۵
ویدئو: ۷ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه
حسین براتی
استاد حسین براتی
حسین براتی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) مسئولیت‌های اجرایی مدیر استودیو هنری گرافیکی رایَت (ir) مدیر کانون فرهنگی مسجد جامع پیامبراعظم (ص) مدیریت‌های هنری مجموعه فرهنگ بهتر مجموعه سایت‌های مسجدنما، مدرسه نما و سنگرمحله نشریه های حیات، باغ خرمالو، راه ناتمام، عبور، مالی اسلامی، دیدبان، دعوت و... نشریه های: دیدار آشنا (موسسه امام خمینی قم) ، فرا رسانه(معاونت مجازی سازمان صدا و سیما)،فرشتگان نجات (ارتش)و... هفته نامه سرزمین خورشید تابان مجموعه پویانمایی های تدبر در قرآن (در حال پخش از شبکه پویا) جوایز برگزیده ششمین دوره طرح ملی بوی سیب در زمینه پوسترهای عاشورایی پوستر برگزیده اولین جشنواره طنز سیاسی اجتماعی دکتر سلام جایزه بهترین پوستر در حوزه وقف پوستر برگزیده در حوزه مسجد و تقدیر در جشنواره ایده های مسجدی یکی از پوسترهای برگزیده استانی پنجمین دوره جشنواره ملی مدرسه عشق برگزیده جشنواره نشریات دانشجویی برای مدیریت هنری نشریه حیات دانشگاه امام صادق(ع) طرح برگزیده نخستین کنگره ملی امامزاده جعفر بن موسی الکاظم (ع) پایان نامه شایسته تقدیر در جشنواره ایده‌های مسجدی پوستر برگزیده هفتمین سوگواره پوسترهای عاشوایی پوستر شایسته تقدیر در نهمین سوگواره پوستر هیأت پوستر راه یافته به دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی

دوره های مرتبط آموزش مقدماتی فتوشاپ – آفلاین

آموزش مقدماتی فتوشاپ – آفلاین
قیمت:
۱,۶۰۰,۰۰۰تومان