آموزش زبان شعر – آفلاین

ثبت نام
دانشجویان دوره: ۱۶ دانشجو
طول دوره: ۴+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۱۴
ویدئو: ۲:۲۷ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد

مقدمه، آموزش زبان شعر

بان، ابزار انتقال “احساس” و “اندیشه” است و شعر هم آمیزه ای از این دو است که به شیوه ای غیرمستقیم و هنری ( خیال انگیز ) بیان می شود؛ به همین دلیل است که شعر را ” گره خوردگی زبان و خیال ” دانسته اند.اگر شما فکر و اندیشه ای والا و ارزش مند داشته باشید اما، نتوانید به زبانی ” سالم ” و ” رسا و جذاب” آن را بیان کنید،  هیچ کس نمی تواند با احساس شما شریک شود،از آرا و اندیشه های شما استفاده کند،و از همه مهم تر این که، نمی تواند از بیان احساس و اندیشه ی شما، لذت و بهره ی هنری ببرد.

دوره آموزشی زبان شعر برای چه کسانی مفید است؟!

این دوره برای همۀ کسانی که به نحوی با شعر سر و کار دارند مناسب است. دوست‌داران شعر، علاقه‌مندان به موسیقی با کلام، دانشجویان ادبیات،نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالان رسانه‌ای.

پیش نیاز های شرکت در دوره آموزش زبان شعر

آشنایی عمومی با شعر و زبان فارسی و مباحث مرتبط با دستور زبان فارسی

پس از اتمام دوره آموزشی زبان شعر چه چیزهایی یاد میگیریم ؟!

روش درک زبان خاص شعر را می‌آموزیم از جمله گونه‌های دلالت زبانی و شباهت‌ها و تفاوت های زبان شعر با زبان معمولی، که مقدمه‌ای است بر شناخت زیبایی‌های زبان و لذت بردن و بهره‌مندی عمیق از شعرهای ارزشمند و نگاه تحلیل‌گر به شعر

روش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره‌های مدرسه مجازی طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی 8 ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره‌ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. ویژگی‌های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

آزمون: بعد از اتمام دوره شما میبایست آزمون نهایی این دوره رو انجام بدین تا درصورت قبولی مجوز دریافت گواهی را دریافت کنید.

گواهینامه: پس از طی کامل همه قسمت های دوره و گذراندن آزمونو ارسال تمارین پروژه نهایی گواهینامه شما صادر خواهد شد.

جلسه برخط: پس از اتمام دوره دانشجویان میتوانند درخواست شرکت در جلسه برخط با استاد دوره را توسط سایت ارسال کنند. پس از به حدنصاب رسیدن دانشجویان درخواست دهنده جلسه ای آنلاین با حضور استاد برگزار میگردد.

توجه: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در مدرسه مجازی طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

کلاس های دوره آموزش زبان شعر – آفلاین

۱
زبان شعر چیست؟
۸:۴۴ دقیقه
۲
معنای زبان شعر
۱۶:۵۸ دقیقه
۳
نظام‌های زبان
۱۳:۰۲ دقیقه
۴
دلالت
۱۵:۵۷ دقیقه
۵
بافت زبانی
۸:۱۳ دقیقه
۶
انتخاب و ترکیب در زبان
۱۱:۵۵ دقیقه
۷
زبان خبری و زبان عاطفی
۱۱:۲۵ دقیقه
۸
گفتن و نگفتن در شعر
۱۵:۱۲ دقیقه
۹
منطق شاعرانه
۱۱:۴۲ دقیقه
۱۰
معنای آشنا و معنای ناآشنا در شعر
۱۱:۳۴ دقیقه
۱۱
زبان فخیم و زبان ساده
۸:۵۸ دقیقه
۱۲
اغراض ثانوی زبان
۱۳:۴۶ دقیقه
۱۳
نکات قبل از شروع آزمون
۱۴
آزمون نهایی دوره زبان شعر
۱۵
نظرسنجی دوره

امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
ثبت نام
دانشجویان دوره: ۱۶ دانشجو
طول دوره: ۴+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۱۴
ویدئو: ۲:۲۷ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه
دکتر اسمعیل امینی
استاد دکتر اسمعیل امینی
اسماعیل امینی ۱۸ دی ۱۳۴۲ در تهران متولد شد. او از دهۀ شصت به‌صورت تخصصی در عرصۀ طنز فعالیت می‌کند و با سالنامۀ گل‌آقا همکاری می‌کرده است. تحقیقات او به‌دلیل کمبود منابع طنز، بسیار با اهمیت است. وی رتبۀ نخست در بخش پژوهش جشنوارۀ بین‌المللی طنز را به خود اختصاص داده است. امینی دارای مدرک دکترای ادبیات و مدرک درجه یک هنری در رشتۀ شعر از شورای عالی ارزشیابی هنرمندان است. او علاوه بر تدریس در دانشگاه، با مطبوعات همکاری کرده و داوری جشنواره‌های متعددی ازجمله جشنوارۀ شعر فجر را برعهده داشته است. همچنین وی کارشناس ادبی ارگان‌هایی مانند حوزه هنری، اداره فرهنگ و ارشاد و شهرداری بوده است. از آثار شعری و پژوهشی وی می‌توان به «جلسۀ شعر»، «بوستان بی‌درخت»، «تبسم دوست» و «لبخند بر لب شعر» اشاره کرد.

دوره های مرتبط آموزش زبان شعر – آفلاین

آموزش زبان شعر – آفلاین
قیمت:
۵۰۰,۰۰۰تومان