آموزش تدوین و طراحی موبایلی

بزودی...

با ثبت شماره همراه خود در لیست انتظار این دوره قرار بگیرید.

طول دوره: ۱۸ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد

 

مقدمه، تدوین و طراحی موبایلی

امروزه تکنولوژی شاهد پیشرفت چشمگیری در زمینه تولید تلفن های هوشمند شده و همچنین تلفن‌های همراه تبدیل به ابزاری شدند که هر متخصصی در زمینه دیجیتال برای نهایی کردن و ارائه محتوای تولید شده نیازمند آشنایی با نرم‌افزارهای موجود و آشنایی ظرفیت‌های موجود در تلفن‌های همراه برای تولید و انتشار محتوا است.

دوره آموزش عکاسی با موبایل برای چه کسانی مفید است؟!

این دوره برای کسانی که قصد آشنایی ابتدایی با فضای دیجیتال دارند و  قصد دارند تولید محتوا در رسانه‌های اجتماعی را شروع کنند مفید است.
همچنین در این دوره مواردی ارائه شده تا به متخصصین فرصت ارائه سریع‌تر پروژه‌های خود را بدهند.

پیش نیاز های شرکت در دوره آموزش عکاسی با موبایل

با توجه به گستردگی و نیز تخصصی بودن موارد ارائه شده حداقل پیش نیاز دوره آشنایی و نحوه کار با گوشی موبایل است اما بهتر است که هنرجویان قبل از این دوره به صورت تخصصی زمینه فعالیت خود را انتخاب کرده و با دید تخصصی خود در زمینه دیجیتال در دوره شرکت کنند

روش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره های مدرسه مجازی طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی 7 ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. ویژه گی های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

آزمون: هر دوره شامل چند آزمون است، با آزمون های درسی، شما امکان محک زدن آموزش های خود را پیدا میکنید. این آزمون ها به صورت آنی پس از ارائه نمره داده میشود و امکان تکرار آزمون نیز وجود دارد.

تمرین: در قسمت های مختلف دوره، تمرین هایی گذاشته شده است که توسط استاد طراحی شده است. پس از ارسال تمرین توسط دانشجو، استاد دوره تمرین را بررسی و نظر و راهنمایی های خود را برای دانشجو ارسال مینماید یعنی در طول دوره چند بار امکان استفاده از نظر استاد به صورت شخصی برای خود را خواهید داشت.

گواهینامه: پس از طی کامل همه قسمت های دوره، گذراندن آزمون ها و ارسال تمارین، گواهینامه شما صادر و قابل دانلود در پنل کاربریتان خواهد بود.

جلسه برخط: پس از اتمام دوره دانشجویان میتوانند درخواست شرکت در جلسه برخط با استاد دوره را توسط سایت ارسال کنند. پس از به حدنصاب رسیدن دانشجویان درخواست دهنده جلسه ای آنلاین با حضور استاد برگزار میگردد.

توجه: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در مدرسه مجازی طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

نمونه کارهای استاد این دوره

نمونه کار استاد دوره

کلاس های دوره آموزش تدوین و طراحی موبایلی

امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
بزودی...

با ثبت شماره همراه خود در لیست انتظار این دوره قرار بگیرید.

طول دوره: ۱۸ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه
استاد مجتبی فاطمی
تدوینگر عکاس و مدیر تصویربرداری با سابقه فعالیت بیش از ۸ سال در زمینه تصویربرداری در هیئت و تولید تیزرهای تبلیغاتی و فعال فضای مجازی تدوینگر شبکه افق برگزارکننده ی دوره آموزشی در مجموعه قاصد طراح بنر تبلیغات چاپخانه کوثر مسئول اجاره اقلام در مجموعه سفیرفیلم

دوره های مرتبط آموزش تدوین و طراحی موبایلی

آموزش تدوین و طراحی موبایلی
قیمت:
بزودی...