آموزش نوشتن خلاق – آفلاین

ثبت نام
دانشجویان دوره: ۱۸ دانشجو
دانشجویان پیشین: ۲۴۰ دانشجو
دانشجویان شرکت کننده در دوره های پیشین
طول دوره: ۱۸+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۲۳
ویدئو: ۶ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد

مقدمه، کارگاه نوشتن خلاق

اگر از هر کدامِ ما بپرسند صد سال دیگر پس از آنکه تو را به خاک سپردند چه چیزی از تو می‌ماند؟ احتمالا خواهی گفت که از مال دنیا، چهار تکه وسیله و لباس، زمین، خانه‌ای و یا خاطراتی که برای دوست و آشنا ساخته‌ای. اما حقیقت آن است که هیچکدام اینها نمی‌ماند! حتی قبر تو را نهایتا فرزندان و نوه‌هایت به خاطر بیاورند و به فاتحه‌ای مهمانت‌ کنند! اما میراث مکتوبی از قرن‌ها پیش برای بشریت مانده؛ نوشتن…
نويسندگان، جزو آن دسته‌ی لایموتِ تاریخ انسانیت هستند. ما هم می‌خواهیم دور هم جمع بشویم و از نوشتن بگوییم و این اکسیرِ ماندگاری که هم جان می‌بخشد و هم حیات ابدی می‌دهد…

دوره آموزش نوشتن خلاق برای چه کسانی مفید است؟!

دوره‌ی نوشتن خلاق، برای هر کسی که می‌خواهد دست به قلم بشود و با نوشته‌هایش تاثیرگذار باشد توصیه می‌شود! برای همه کسانی که میخواهند آنچه در قلب و ذهنشان می‌گذرد را در خودشان احتکار نکنند. این دوره مخصوصا برای همه علاقه‌مندان به نوشتن، خواندن و کسانی که در “فضای مجازی” به تولید محتوا مشغول‌اند یا می‌خواهند شروع به این کار کنند، دوره‌ی مناسبی خواهد بود.

پیش نیاز های شرکت در دوره نوشتن خلاق

دوره‌ی نوشتن خلاق نیاز به هیچگونه پیش‌نیازی ندارد اما بیشتر به افرادی توصیه می‌شود که عاشق نوشتن، دغدغه‌مند و پرانگیزه، فعال و پرانرژی باشند! کسانی که بتوانند بارها بنویسند و پاک کنند. بارها خراب کنند و بسازند تا در نهایت اثری ماندگار و خیره‌کننده از آن‌ها به یادگار بماند.

پس از اتمام دوره  نوشتن خلاق چه چیزهایی یاد میگیریم ؟!

با پایان دوره‌ی کاربردیِ “نوشتن خلاق” فرد جایگاه خودش را در ابتدای مسیر نویسندگی، پیدا می‌کند و با یادگیری سرفصل‌های بیان شده و نکات کاربردی نویسندگی و تمرین‌های کارگاه، با دیدی جدید، پا به دنیای جذاب نوشتن می‌گذارد..
پس از اتمام دوره حالا فرد قابلیت نوشتن متن‌های کوتاه و بلند، روایت در فضای مجازی، خلق داستان و چگونگی رسیدن از یک ایده ذهنی به یک اثر‌ مکتوب را خواهد داشت.پس از اتمام دوره ما شمارا رها نخواهیم کرد و تشکیل حلقه ای کنار هم فعالیت خواهیم کرد.

وش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره های مدرسه مجازی طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی 7 ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. ویژه گی های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

تمرین: در قسمت های مختلف دوره، تمرین هایی گذاشته شده است که توسط استاد طراحی شده است. پس از ارسال تمرین توسط دانشجو، استاد دوره تمرین را بررسی و نظر و راهنمایی های خود را برای دانشجو ارسال مینماید یعنی در طول دوره چند بار امکان استفاده از نظر استاد به صورت شخصی برای خود را خواهید داشت.

گواهینامه: پس از طی کامل همه قسمت های دوره، گذراندن آزمون ها و ارسال تمارین، گواهینامه شما صادر و قابل دانلود در پنل کاربریتان خواهد بود.

جلسه برخط: پس از اتمام دوره دانشجویان میتوانند درخواست شرکت در جلسه برخط با استاد دوره را توسط سایت ارسال کنند. پس از به حدنصاب رسیدن دانشجویان درخواست دهنده جلسه ای آنلاین با حضور استاد برگزار میگردد.

توجه: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در مدرسه مجازی طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

کلاس های دوره آموزش نوشتن خلاق – آفلاین

فصل 1

۱
مقدمه
۱۴:۵۵ دقیقه
۲
نویسنده کیست؟
۱۰:۲۰ دقیقه
۳
تمرین 1
۴
استمرار در نوشتن و تجربه زیستن
۲۷:۳۹ دقیقه
۵
تمرین 2
۶
عادت های خوب یک نویسنده خارق العاده
۴۶:۵۴ دقیقه
۷
معجزه روزمره نویسی!
۱۵:۴۹ دقیقه
۸
خواب نویسی
۱۰:۴۷ دقیقه

فصل 2

۱
نترس و شروع کن
۱۴:۵۴ دقیقه
۲
تمرین 3
۳
انگیزه ها برای نوشتن
۱۰:۱۵ دقیقه
۴
تمرین 4
۵
راه حل خلاقیت کجاست؟ نگاه خلاقانه چگونه است؟
۳۵:۵۱ دقیقه
۶
تمرین 5
۷
6 ویژگی لازم برای یک نویسنده عالی
۲۰:۵۱ دقیقه
۸
تمرین 6

فصل 3

۱
مخاطب نوشته ما کیست؟
۱۲:۳۹ دقیقه
۲
چیزهایی رو بگید که دوست دارید بشنوید
۱۲:۲۰ دقیقه
۳
تمرین 7
۴
تمرین 8
۵
نقطه اشتراک با مخاطب، نقطه موفقیت یک نویسنده
۱۵:۰۶ دقیقه
۶
جمله طلایی فراموش نشود
۱۲:۳۳ دقیقه
۷
قلاب بیاندازید
۱۶:۱۷ دقیقه
۸
تمرین 9
۹
یک شروع قوی نیاز است!
۱۵:۰۳ دقیقه
۱۰
تعامل با مخاطب، راه پیشرفت نویسنده
۹:۴۸ دقیقه
۱۱
ما محدودیم
۱۰:۰۹ دقیقه
۱۲
بی رحم باشید در بازنویسی
۱۲:۳۴ دقیقه
۱۳
دیالوگ خوب چیست
۱۷:۳۱ دقیقه
۱۴
زبان متن
۱۲:۱۳ دقیقه
۱۵
جزئیات مهم است
۱۳:۰۶ دقیقه
۱۶
نکات پایانی برای شروع
۹:۰۶ دقیقه
۵
5 از 5
۱ امتیاز

جزییات امتیاز

۵ ستاره
۱
۴ ستاره
۰
۳ ستاره
۰
۲ ستاره
۰
۱ ستاره
۰

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
ثبت نام
دانشجویان دوره: ۱۸ دانشجو
دانشجویان پیشین: ۲۴۰ دانشجو
دانشجویان شرکت کننده در دوره های پیشین
طول دوره: ۱۸+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۲۳
ویدئو: ۶ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه
استاد سید مصطفی موسوی
سید مصطفی موسوی، طلبه سطح دو حوزه علمیه تهران و از فعالین رسانه و از تولید کنندگان محتوا در فضای مجازی با نام رسانه‌ای "توابین" است. وی از کارشناسان هنری سازمان سازمان فضای مجازی سراج می‌باشد و سابقه برگزاری دوره‌های نویسندگی خلاق و دوره‌های سواد رسانه را در این سازمان داراست.رمان "جان‌بها" از این نویسنده جوان، که یک داستان امنیتی درباره وقایع آبان ۹۶ می‌باشد اخیرا به چاپ دهم در انتشارات کتابستان رسیده است.

دوره های مرتبط آموزش نوشتن خلاق – آفلاین

آموزش نوشتن خلاق – آفلاین
قیمت:
۹۵۰,۰۰۰تومان