آموزش عناصر شعر – آفلاین

ثبت نام
دانشجویان دوره: ۱۵ دانشجو
طول دوره: ۳+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۱۱
ویدئو: ۱:۴۵ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد

مقدمه، آموزش عناصر شعر

شعر، پديده اي است كه با همه افراد جامعه بشري سر و كار دارد و هر يك از اين افراد، بنا بر سطح فهم خود و انتظاري كه از شعر دارد، مي تواند تعريفي براي آن داشته باشد. بنابراين نميتوان به طورمطلق تعريفي ارائه كرد وگفت كه شعر همين است و جز اين نيست.

دوره آموزشی عناصر شعر برای چه کسانی مفید است؟!

مباحث این دوره برای کسانی که می‌خواهند نگاه تحلیلی به شعر داشته باشند مفید است. کسانی که شعر می‌نویسند و شعر می‌خوانند و به مباحث نقد شعر علاقه دارند.

پیش نیاز های شرکت در دوره آموزش عناصر شعر

آشنایی با متون شعری و آثار مشهور شعر گذشته و امروز ایران، آشنایی مقدماتی با زبان فارسی و مباحث عمومی دستور زبان

پس از اتمام دوره آموزشی عناصر شعر چه چیزهایی یاد میگیریم ؟!

با انواع موسیقی در شعر آشنا می‌شویم یعنی کارکرد وزن، قافیه، ردیف، آرایه‌های لفظی و معنایی را می‌آموزیم و نیز با مباحث دیگر عناصر شعری نظیر عاطفه و اندیشه و تصویر شعری آشنا می‌شویم.

روش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره‌های مدرسه مجازی طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی 8 ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره‌ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. ویژگی‌های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

آزمون: بعد از اتمام دوره شما میبایست آزمون نهایی این دوره رو انجام بدین تا درصورت قبولی مجوز دریافت گواهی را دریافت کنید.

گواهینامه: پس از طی کامل همه قسمت های دوره، گذراندن آزمونو ارسال تمارین پروژه نهایی گواهینامه شما صادر خواهد شد.

جلسه برخط: پس از اتمام دوره دانشجویان میتوانند درخواست شرکت در جلسه برخط با استاد دوره را توسط سایت ارسال کنند. پس از به حدنصاب رسیدن دانشجویان درخواست دهنده جلسه ای آنلاین با حضور استاد برگزار میگردد.

توجه: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در مدرسه مجازی طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

سلام! من اولین خط هدینگ هستم، آزادی که منو تغییر بدی 🙂

من متن تبلیغی هستم. برای تغییر این متن روی کلید ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

کلاس های دوره آموزش عناصر شعر – آفلاین

۱
عناصر شعر
۹:۴۳ دقیقه
۲
موسیقی شعر نو
۱۱:۲۳ دقیقه
۳
موسیقی کناری شعر
۱۱:۵۵ دقیقه
۴
موسیقی درونی شعر
۱۰:۴۱ دقیقه
۵
موسیقی معنوی شعر
۱۳:۴۸ دقیقه
۶
شکل شعر
۱۱:۱۶ دقیقه
۷
عاطفه در شعر
۱۳:۱۹ دقیقه
۸
اندیشه در شعر
۹:۳۹ دقیقه
۹
خیال انگیزی در شعر
۱۳:۴۱ دقیقه
۱۰
نکات قبل از شروع آزمون
۱۱
آرمون نهایی
۱۲
نظرسنجی دوره

امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
ثبت نام
دانشجویان دوره: ۱۵ دانشجو
طول دوره: ۳+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۱۱
ویدئو: ۱:۴۵ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه
دکتر اسمعیل امینی
استاد دکتر اسمعیل امینی
اسماعیل امینی ۱۸ دی ۱۳۴۲ در تهران متولد شد. او از دهۀ شصت به‌صورت تخصصی در عرصۀ طنز فعالیت می‌کند و با سالنامۀ گل‌آقا همکاری می‌کرده است. تحقیقات او به‌دلیل کمبود منابع طنز، بسیار با اهمیت است. وی رتبۀ نخست در بخش پژوهش جشنوارۀ بین‌المللی طنز را به خود اختصاص داده است. امینی دارای مدرک دکترای ادبیات و مدرک درجه یک هنری در رشتۀ شعر از شورای عالی ارزشیابی هنرمندان است. او علاوه بر تدریس در دانشگاه، با مطبوعات همکاری کرده و داوری جشنواره‌های متعددی ازجمله جشنوارۀ شعر فجر را برعهده داشته است. همچنین وی کارشناس ادبی ارگان‌هایی مانند حوزه هنری، اداره فرهنگ و ارشاد و شهرداری بوده است. از آثار شعری و پژوهشی وی می‌توان به «جلسۀ شعر»، «بوستان بی‌درخت»، «تبسم دوست» و «لبخند بر لب شعر» اشاره کرد.

دوره های مرتبط آموزش عناصر شعر – آفلاین

آموزش عناصر شعر – آفلاین
قیمت:
۵۰۰,۰۰۰تومان