آموزش خطاطی – آفلاین

بزودی...

با ثبت شماره همراه خود در لیست انتظار این دوره قرار بگیرید.

دانشجویان دوره: ۰ دانشجو
طول دوره: ۵+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۲۴
ویدئو: ۱۲:۳۵ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد

مقدمه،آموزش خطاطی

خوشنویسی هنر زیبا و درست نوشتن حروف و کلمات است. برای‌اینکه با ویژگی‌های خودمون آشنا بشیم و بتوانیم خودمان را به دیگران بشناسانیم راه‌های زیاد و مختلفی وجود دارد خط یکی از این راه است.انسان ها درست یا نادرست از روی ظاهر درباره دیگران قضاوت می کنند، یکی از پارامترهای جدی ظاهری دست خط افراد است که خوشنویس بودن یک ویزگی مثبت در نظر دیگران است.

دورهآموزش خطاطی برای چه کسانی مفید است؟!

همه افراد می‌توانند منظم و مرتب بنویسند اما افراد کمی هستند که از میان آن‌ها استعداد و توانایی خط خوش پیدا می‌کنند و هنرمندانه مینویسند.این دوره خط تحریری برای کسانیست که هم میخواهند شخصیت و روحیه شان با دیگر ان متمایز بشود.

پیش نیاز های شرکت در دوره آموزش خطاطی

این دوره بدون پیش‌نیاز می‌باشد

پس از اتمام دوره آموزش خطاطی چه چیزهایی یاد میگیریم ؟!

با استفاده از مطالب ارائه‌شده قواعد کاربردی و به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید به تفاوت های چشمگیر در نوشتار و روحیه ماقبل خود احساس کنید

سرفصل های دوره آموزش خطاطی :

 

روش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره های مدرسه مجازی طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی 8 ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. ویژه گی های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

تمرین: در قسمت های مختلف دوره، تمرین هایی گذاشته شده است که توسط استاد طراحی شده است. پس از ارسال تمرین توسط دانشجو، استاد دوره تمرین را بررسی و نظر و راهنمایی های خود را برای دانشجو ارسال مینماید یعنی در طول دوره چند بار امکان استفاده از نظر استاد به صورت شخصی برای خود را خواهید داشت.

گواهینامه: پس از طی کامل همه قسمت های دوره، گذراندن آزمون ها و ارسال تمارین، گواهینامه شما صادر و قابل دانلود در پنل کاربریتان خواهد بود.

توجه: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در مدرسه مجازی طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

کلاس های دوره آموزش خطاطی – آفلاین

۱
قسمت 1
۲
قسمت 2
۳
قسمت 3
۴
قسمت 4
۵
قسمت 5
۶
قسمت 6
۷
قسمت 7
۸
قسمت 8
۹
قسمت 9
۱۰
قسمت 10
۱۱
قسمت 11
۱۲
قسمت 12
۱۳
قسمت 13
۱۴
قسمت 14
۱۵
قسمت 15
۱۶
قسمت 16
۱۷
قسمت 17
۱۸
قسمت 18
۱۹
قسمت 19
۲۰
قسمت 20
۲۱
قسمت 21
۲۲
قسمت 22
۲۳
قسمت 23
۲۴
قسمت 24

امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
بزودی...

با ثبت شماره همراه خود در لیست انتظار این دوره قرار بگیرید.

دانشجویان دوره: ۰ دانشجو
طول دوره: ۵+ ساعت
زمان مورد نیاز برای گذراندن سیر آموزش
جلسات کلاس: ۲۴
ویدئو: ۱۲:۳۵ ساعت
مجموع زمان ویدئوهای دوره
سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه
علی مینایی فرد
استاد علی مینایی فرد
دانش آموخته دانشگاه تهران ، مدیرهنری خانه هنر مـسـئول گـرافـیــک انـتـشـارات انـقـلاب اسـلامـی،دارای مدرک عالی از انجمن خوشـنویسان ایران نفر برگزیده مسابقه بوسنی هرزگوین

دوره های مرتبط آموزش خطاطی – آفلاین

آموزش خطاطی – آفلاین
قیمت:
بزودی...